ПАТРИОТМОТО
+38 (097)459-50-52
У вашій корзині пусто
 
Валюта:
Український  Русский 
Внимание! комплект документов для регистрации отправлять на sale@patriotmoto.com.ua

Patriot Moto - цех. производит скутер, мопед, мотоцикл.

"ПАТРИОТМОТО" 
мототехніка українського виробництва.

     Раді бачити Вас на сайті приватного підприємства-Фірми "ІНТЕРЕКОПЛАСТ", виробника мототехніки торгової марки "ПАТРИОТМОТО"!  Ви плануєте купити мототехніку, будь-то скутер, мопед чи мотоцикл, а значить хочете знати детальну інформацію про фірму продавця. 

Patriot Moto - фасад. Здесь можно купить скутер, мотоцикл, мопед

     Отже, ППФ "ІНТЕРЕКОПЛАСТ"  в кінці 2008 року встановила на базі Рівненського радіотехнічного заводу лінію по зборці і комплектації скутерів та мотоциклів під брендом "ПАТРИОТМОТО". Час запуску лінії по зборці мототехніки співпав з економічною кризою в нашій країні. Не девлячись на це, колектив фірми налагодив випуск якісної мототехніки. Кожна одиниця мототехніки з конвеєра попадає до спеціаліста з перевірки працездатності та контолю якості зборки. 

     Ви зможете купити мопед, скутер або мотоцикл із нашого модельного ряду в фірмовому салоні-магазині або оформивши замовлення на покупку через наш інтернет-магазин.

     На сьогодняшній день торгова марка "ПАТРИОТМОТО" представлена на ринку України широким модельным рядом. Вы можете купити мопед, скутер або мотоцикл з об’ємом двигуна від 50 см3 до 250 см3 .
     І не забувайте — "ПАТРИОТМОТО" виготовляється в Україні. А це значить, що ви отримуєте цілий ряд переваг від співпраці саме з нами:


     1. Фірма "ІНТЕРЕКОПЛАСТ" — безпосередній виробник, а це дає можливість запропонувати вам мототехніку за низькими цінами. Ознайомитись з цінами та каталогом продукції можна на сайті.


     2. Ви купуєте мототехніку  оптом та вроздріб із «перших рук», що гарантує високі стандарти якості. На купленому у нас скутері або  мотоциклі двигун  буде мати хорошу компресію, пластикова обшивка та електроприлади цілі, скутер буде повністю укомплектований.


     3. У вас не виникне ніяких проблем з доставкою мототехніки оптом. Ви зможете забрати техніку прямо з  наших складів, в точно запланований вами час. Для роздрібних покупців організована доставка за допомогою транспортної компанії "Міст Експрес".


     Основна мета виробника мототехніки "ПАТРИОТМОТО"  – Забезпечити нашим клієнтам регулярні  та своєчасні продажі якісних мопедів, скутерів та мотоциклів по самих низьких цінах в Україні.


Новини


Видео репортаж с производства